Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie przypominamy, że zamówienia z odbiorem osobistym zostały wstrzymane do odwołania.

TRAMPOLINY 

Wybierając trampoliny Berg, decydujesz się na najwyższą jakość i bezpieczeństwo. Skakanie na trampolinie to zabawa dla całej rodziny! Marka Berg daje możliwość wyboru na każdą kieszeń spośród trampolin z różną średnicą, w różnych kolorach i z możliwością zamontowania siatki ochronnej. Każda z trampolin charakteryzuje się wysokim komfortem skakania i wytrzymałością na długie lata. Trampoliny z serii Berg Talent charakteryzują się wysoką jakością wykonania za przystępna cenę. Jeśli zależy Ci na zabawie dla większej gromadki i górnolotnych skokach, to produkty z serii Favorit są właśnie dla Ciebie! Dla najbardziej wymagających klientów, ceniących sobie innowacyjne rozwiązania proponujemy trampolinę z serii Champion, która jest wyposażona w sprężyny TwinSpring Gold – umożliwiające jeszcze lepsze wybicie. Wszystkie trampoliny Berg przechodzą specjalistyczne testy m.in. na maksymalne obciążenie, odporność na warunki atmosferyczne i korozję. A jeśli zależy Ci na dłuższej gwarancji to Berg daje Ci dodatkowe 3 lata na ramę po zarejestrowaniu produktu na stronie producenta: bergtoys.com. Nie zastanawiaj się dłużej - każde dziecko zasługuje na BERG!


Jest 6 produktów.

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowania, poprawia krążenie i poprawia kondycję fizyczną. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!

3 219,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Skakanie na trampolinie to świetna zabawa a także idealny sposób na odstresowanie, poprawę krążenia i ogólnej kondycji fizycznej. Trampolina Favorit od cenionego producenta BERG jest wytrzymała, nie wymaga konserwacji i zapewnia lata przyjemności. Ta trampolina została opracowana z wielką starannością i uwagą. Dzięki temu Favorit jest bezpieczną...

1 459,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Wymarzona trampolina firmy BERG gwarantuje mnóstwo wspaniałej i zabawy. Berg Favorit i siatka bezpieczeństwa COMFORT przekonują ekstremalnym bezpieczeństwem, trwałością i komfortem.

2 229,00 zł

Wiek: od 6 lat

0 Opinia (e)

BERG Trampolina InGround Favorit 430 cm z siatką Comfort idealna na każdy plac zabaw i do ogrodu!

3 039,00 zł

Wiek: od 6 lat

0 Opinia (e)

Skakanie na trampolinie to świetna zabawa a także idealny sposób na odstresowanie, poprawę krążenia i ogólnej kondycji fizycznej. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!

3 979,00 zł

Wiek: od 3 lat

0 Opinia (e)

Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowania, poprawia krążenie i poprawia kondycję fizyczną. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!

2 699,00 zł
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów

Top