BERG Trampolina Favorit 330 cm Comfort


Krótki opis:

Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowania, poprawia krążenie i poprawia kondycję fizyczną. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!
Kod produktu:

35.11.01.02_NZ

Gwarancja na ramę8 lat*
Gwarancja na boczną osłonę2 lata
Gwarancja na matę2 lata
Gwarancja na sprężyny2 lata
Wiekod 3 lat
Wymiaryśrednica 330 cm
TypFavorit
Rodzaj siatkiComfort
Indeks:35.11.01.02_NZ

CENA:

2 369,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: od 3 do 10 dni
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  BERG Trampolina Favorit 330 cm Comfort

  BERG Trampolina Favorit 330 cm Comfort

  Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowania, poprawia krążenie i poprawia kondycję fizyczną. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowanie się, poprawę krążenia i kondycji fizycznej. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!

  Co wyróżnia trampoliny Berg na tle innych producentów?
  Po pierwsze producent przeprowadza niezależne testy TUV, Intertek i AiB Vincotte oraz testuje odporność materiałów od warunków pogodowych. Trampoliny są wyposażone w ekstremalnie mocne maty do skakania, umocowane na solidnych sprężynach, a w modelach Champion i Elite+ zastosowano innowacyjne rozwiązanie podwójnych sprężyn TwinSpring Gold, które są dłuższe, mocniejsze, bardziej elastyczne i nie ulegają korozji. Krawędzie są idealnie dopasowane do maty, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort skakania, a materiał z którego są wykonane jest odporny na promieniowanie UV i przemakanie. Konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna dzięki wzmocnieniu spawów ramy oraz zastosowaniu stalowych połączeń, które są zdecydowanie mocniejsze od plastikowych. Wszystkie stalowe elementy są odporne na korozję dzięki zewnętrznej i wewnętrznej powłoce z cynku. Do trampoliny jest dołączona samo zamykająca się siatka, która zabezpiecza przed wypadnięciem z obszaru skakania. Dodatkowo możemy dokupić drabinkę, która posiada kieszonkę na buty – bardzo praktyczne rozwiązanie. Całość jest bardzo łatwa w montażu.

      Średnica: 330 cm
      Waga trampoliny: 84 kg
      Maksymalna waga osoby skaczącej: 100 kg
      Odległość maty od ziemi: 85 cm
      Szerokość bocznej osłony: 38 cm
      Ilość sprężyn: 72
      Długość sprężyn: 18 cm
      Powierzchnia maty: 7,2 m2
      Testowana pod obciążeniem maksymalnym: 500 kg

  Produkt przeznaczony tylko do użytku prywatnego.

  Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji rejestrując produkt na stronie producenta bergtoys.com

  Berg to przede wszystkim: najwyższa jakość - stawiana na pierwszym miejscu, bezpieczeństwo - zagwarantowane szczegółowymi testami i solidną konstrukcją, ekskluzywny design - nawiązujący do holenderskiej perfekcji, innowacyjność - skupiona na badaniach i najnowszych technologiach, zabawa - pełna niezapomnianych przeżyć, bazowanie na materiałach przyjaznych dla środowiska.

  Gwarancja na ramę8 lat*
  Gwarancja na boczną osłonę2 lata
  Gwarancja na matę2 lata
  Gwarancja na sprężyny2 lata
  Wiekod 3 lat
  Wymiaryśrednica 330 cm
  TypFavorit
  Rodzaj siatkiComfort

  Napisz opinię

  BERG Trampolina Favorit 330 cm Comfort

  BERG Trampolina Favorit 330 cm Comfort

  Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowania, poprawia krążenie i poprawia kondycję fizyczną. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!  Top