Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie przypominamy, że zamówienia z odbiorem osobistym zostały wstrzymane do odwołania.

BERG Gokart GO² Jeździk na Pedały 2w1 Różowy


Krótki opis:

Rewelacyjny jeździk gokart GO² firmy BERG. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki 4 kółkom jest stabilny i bezpieczny, a śliczne, pastelowe kolory sprawią, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.
Kod produktu:

24.50.01.00

Wiekod 10 miesiąca
Wymiary65 x 45 x 44 cm
Dopuszczalne obciążeniedo 30 kg
Indeks:24.50.01.00

CENA:

399,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  BERG Gokart GO² Jeździk na Pedały 2w1 Różowy

  BERG Gokart GO² Jeździk na Pedały 2w1 Różowy

  Rewelacyjny jeździk gokart GO² firmy BERG. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki 4 kółkom jest stabilny i bezpieczny, a śliczne, pastelowe kolory sprawią, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Rewelacyjny jeździk gokart firmy BERG ze składanymi pedałami, to świetny pomysł dla maluchów, który będzie sprawiał dużo radości, a dodatkowo będzie uczył pedałowania - kiedy dziecko będzie już gotowe, z łatwością można rozłożyć pedały, by maluch uczył się jazdy bez odpychania nóżkami. Gokart, dzięki specjalnie wyprofilowanemu siedzisku, będzie służył dziecku wraz z jego wzrostem, już od 10 i aż do 30 miesiąca życia, zapewniając przy tym komfort i wygodę. Dodatkowo gokart jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki 4 kółkom jest stabilny i bezpieczny, a śliczne, pastelowe kolory sprawią, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.

  Cechy produktu:
  - 4 kółka zapewniające stabilność
  - Specjalnie wyprofilowane siedzisko
  - Składane pedały
  - Gokart w pastelowym, różowym kolorze
  - Waga: 3,85 kg
  - Maksymalne obciążenie: 20 kg

  Wiekod 10 miesiąca
  Wymiary65 x 45 x 44 cm
  Dopuszczalne obciążeniedo 30 kg

  Napisz opinię

  BERG Gokart GO² Jeździk na Pedały 2w1 Różowy

  BERG Gokart GO² Jeździk na Pedały 2w1 Różowy

  Rewelacyjny jeździk gokart GO² firmy BERG. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki 4 kółkom jest stabilny i bezpieczny, a śliczne, pastelowe kolory sprawią, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.  Top