BERG Trampolina Favorit 430 cm Siatka Comfort


Krótki opis:

Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowania, poprawia krążenie i poprawia kondycję fizyczną. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!
Kod produktu:

35.14.02.02

Gwarancja na ramę8 lat*
Gwarancja na boczną osłonę2 lata
Gwarancja na matę2 lata
Gwarancja na sprężyny2 lata
Wiekod 3 lat
Wymiaryśrednica 430 cm
Indeks:35.14.02.02

CENA:

2 829,00 zł brutto.

Wysyłka w 24 godziny
Dostępność: średnia
 • Zapytaj o produkt
 • Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

  BERG Trampolina Favorit 430 cm Siatka Comfort

  BERG Trampolina Favorit 430 cm Siatka Comfort

  Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowania, poprawia krążenie i poprawia kondycję fizyczną. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!  Wypełnij wszystkie poniższe pola:

  * Wymagane pola.

  Producent:

  Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowanie się, poprawę krążenia i kondycji fizycznej. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!

  Co wyróżnia trampoliny Berg na tle innych producentów?
  Po pierwsze producent przeprowadza niezależne testy TUV, Intertek i AiB Vincotte oraz testuje odporność materiałów od warunków pogodowych. Trampoliny są wyposażone w ekstremalnie mocne maty do skakania, umocowane na solidnych sprężynach, a w modelach Champion i Elite+ zastosowano innowacyjne rozwiązanie podwójnych sprężyn TwinSpring Gold, które są dłuższe, mocniejsze, bardziej elastyczne i nie ulegają korozji. Krawędzie są idealnie dopasowane do maty, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort skakania, a materiał z którego są wykonane jest odporny na promieniowanie UV i przemakanie. Konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna dzięki wzmocnieniu spawów ramy oraz zastosowaniu stalowych połączeń, które są zdecydowanie mocniejsze od plastikowych. Wszystkie stalowe elementy są odporne na korozję dzięki zewnętrznej i wewnętrznej powłoce z cynku. Do trampoliny jest dołączona samo zamykająca się siatka, która zabezpiecza przed wypadnięciem z obszaru skakania. Dodatkowo możemy dokupić drabinkę, która posiada kieszonkę na buty – bardzo praktyczne rozwiązanie. Całość jest bardzo łatwa w montażu.

      Średnica: 430 cm
      Waga trampoliny: 101 kg
      Maksymalna waga osoby skaczącej: 120 kg
      Odległość maty od ziemi: 90 cm
      Szerokość bocznej osłony: 38 cm
      Ilość sprężyn: 96
      Długość sprężyn: 18 cm
      Powierzchnia maty: 10,2 m2
      Testowana pod obciążeniem maksymalnym: 600 kg

  Produkt przeznaczony tylko do użytku prywatnego.

  Istnieje możliwość przedłużenia gwarancji rejestrując produkt na stronie producenta bergtoys.com

  Berg to przede wszystkim: najwyższa jakość - stawiana na pierwszym miejscu, bezpieczeństwo - zagwarantowane szczegółowymi testami i solidną konstrukcją, ekskluzywny design - nawiązujący do holenderskiej perfekcji, innowacyjność - skupiona na badaniach i najnowszych technologiach, zabawa - pełna niezapomnianych przeżyć, bazowanie na materiałach przyjaznych dla środowiska.

  Gwarancja na ramę8 lat*
  Gwarancja na boczną osłonę2 lata
  Gwarancja na matę2 lata
  Gwarancja na sprężyny2 lata
  Wiekod 3 lat
  Wymiaryśrednica 430 cm

  Napisz opinię

  BERG Trampolina Favorit 430 cm Siatka Comfort

  BERG Trampolina Favorit 430 cm Siatka Comfort

  Skakanie na trampolinie to świetny sposób na odstresowania, poprawia krążenie i poprawia kondycję fizyczną. Trampoliny Berg to najwyższa jakość na rynku!  Top